Υποχρεωτικά

Εξάμηνο: 1
Διδάσκοντες
Εισαγωγή στον Προγραμματισμό Θραμπουλίδης Κλεάνθης, Σιούτας Σπύρος, Μακρής Χρήστος
Γραμμική Άλγεβρα Γαλλόπουλος Ευστράτιος, Στεφανόπουλος Ευάγγελος
Βασικές αρχές οργάνωσης και λειτουργίας υπολογιστικών συστημάτων Βέργος Χαρίδημος, Νικολός Δημήτριος
Διακριτά Μαθηματικά Τσίχλας Κώστας, Παπαϊωάννου Έυη
Εξάμηνο: 2
Διδάσκοντες
Αντικειμενοστρεφής Προγραμματισμός Θραμπουλίδης Κλεάνθης, Χατζηδούκας Παναγιώτης
Ηλεκτρικά Κυκλώματα Χρηστίδης Χρήστος
Γενικά Μαθηματικά Ι Στεφανόπουλος Ευάγγελος, Ανδρικόπουλος Αθανάσιος
Λογική Σχεδίαση Ζερβάκης Γεώργιος, Νικολός Δημήτριος, Βέργος Χαρίδημος
Εξάμηνο: 3
Διδάσκοντες
Γενικά Μαθηματικά ΙΙ Στεφανόπουλος Ευάγγελος, Ανδρικόπουλος Αθανάσιος
Εργαστήριο Λογικού Σχεδιασμού Ζερβάκης Γεώργιος
Θεωρία Γραφημάτων και Εφαρμογές Κοσμαδάκης Σταύρος
Αρχιτεκτονική Υπολογιστών Νικολός Δημήτριος
Εισαγωγή στους Αλγόριθμους Ζαρολιάγκης Χρήστος, Aθανασόπουλος Σταύρος
Πιθανότητες και Αρχές Στατιστικής Νικολετσέας Σωτήριος
Εξάμηνο: 4
Διδάσκοντες
Αρχές Γλωσσών Προγραμματισμού και Μεταφραστών * Γαροφαλάκης Ιωάννης, Σιούτας Σπύρος, Χατζηδούκας Παναγιώτης
Θεωρία Σημάτων και Συστημάτων Ψαράκης Εμμανουήλ
Εργαστήριο Αρχιτεκτονικής Υπολογιστών Νικολός Δημήτριος
Αριθμητική Ανάλυση και Περιβάλλοντα Υλοποίησης Γαλλόπουλος Ευστράτιος, Στεφανόπουλος Ευάγγελος
Δομές Δεδομένων Μακρής Χρήστος, Σιούτας Σπύρος
Αναλογικά και Ψηφιακά Ηλεκτρονικά Δερματάς Ευάγγελος
Εξάμηνο: 5
Διδάσκοντες
Βάσεις Δεδομένων Μεγαλοοικονόμου Βασίλειος
Λειτουργικά Συστήματα Μακρής Χρήστος, Σιούτας Σπύρος, Χατζηδούκας Παναγιώτης
Θεωρία Υπολογισμού Κακλαμάνης Χρήστος, Παπαϊωάννου Έυη
Τεχνητή Νοημοσύνη Λυκοθανάσης Σπυρίδων
Εξάμηνο: 6
Διδάσκοντες
Παράλληλη Επεξεργασία Χατζηδούκας Παναγιώτης, Γαλλόπουλος Ευστράτιος
Ψηφιακή Επεξεργασία Σημάτων Ψαράκης Εμμανουήλ, Κοσμόπουλος Δημήτριος
Υπολογιστική Πολυπλοκότητα Τσίχλας Κώστας, Κακλαμάνης Χρήστος
Αρχές Γλωσσών Προγραμματισμού και Μεταφραστών Γαροφαλάκης Ιωάννης, Σιούτας Σπύρος
Συγγραφή και Παρουσίαση Τεχνικών Κειμένων Ξένος Μιχάλης, Γαλλόπουλος Ευστράτιος, Κομνηνός Ανδρέας
Δίκτυα Υπολογιστών Βλάχος Κυριάκος
Εξάμηνο: 7
Διδάσκοντες
Ψηφιακές Τηλεπικοινωνίες Μπερμπερίδης Κωνσταντίνος
Προγραμματισμός και Συστήματα στον Παγκόσμιο Ιστό Κομνηνός Ανδρέας, Γαροφαλάκης Ιωάννης
Επιστημονικός Υπολογισμός Γαλλόπουλος Ευστράτιος, Χατζηδούκας Παναγιώτης
Μικροϋπολογιστές Σκλάβος Νικόλαος
Εξάμηνο: 8
Διδάσκοντες
Τεχνολογία Λογισμικού Ξένος Μιχάλης
Προηγμένοι Μικροεπεξεργαστές Σκλάβος Νικόλαος

Startup Growth Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.